DR.Ahmet maranki karaciğer yağlanmasına karşı formül

Karaciğer vücutta toksin atmaya yarayan ve kendini temizlemeye yarayan en önemli organ olarak görev yapmaktadır.

Karaciğer’ in zararlı toksinleri atamaması demek, bir çok hastalığın habercisidir. Maranki’ ye göre karaciğerde meydana gelen rahatsızlıkların ana nedenlerinden birisi, içinizde öfke, stres ve korkudur.

Ben de bugün sitemin Ahmet Maranki köşesinde karaciğer rahatsızlıklarına iyi gelen bitkisel kürleri yayınlamaya çalışacağım.

İşte Ahmet Maranki’ den karaciğer rahatsızlıkları için bitkisel kürler:

 Karaciğer yağlanmasını önlemek için, maydanoz suyunun sıkılarak üzerine, limon suyu ve su ekleyerek her gün aç karnına içilmesi çok iyi bir kür olacaktır.

 Yarım çay kaşığı zerdeçal, 1 tatlı kaşığı rezene  tohumu, küçük bir tutam kurtpençesi, iri bir tutam hinduba ve 6-7 tane kuru dutu karıştırarak elde edeceğiniz çayı, günde 2-3 fincan içiniz.

 1 su bardağı kaynar suyun içerisine 2 kaşık koyun otu konulur. 10 dakika boyunca demlenmesi beklenen çaydan günde 2-3 bardak içilmelidir.

 Sabahları ve akşamları 1 tatlı kaşığı bal ile 1 çay kaşığı zerdeçalı  karıştırarak macun yapıp yiyiniz. Bir bardak kaynar suyun içerine 8-9 gram çilek kökü sapı konur.  10 dakika boyunca kaynatılan çaydan günde 3-4 bardak için.

Bir bardak kaynar suyun içerisine 8 gram semizotu tohumu ezilerek konulur. Şekerle tatlandırılarak içilir.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !